KONTAKT OSS

Besøksadresse: 

Trondheimsveien 2 (inngang Herslebs gate), Bygg J - Spirehuset, 6. etasje, 0560 Oslo

Postadresse: 

Postboks 4651 Sofienberg, 0506 Oslo


Kontaktpersoner i sekretariatet:

Jarle_Flemvåg.jpg

Jarle Flemvåg, prosjektleder

jarle.flemvaag@musikk.no | Tlf.95138354

Iris_Engen_Skadal.png


 

 

Iris Engen Skadal, kommunikasjonsrådgiver

iris@musikk.no Tlf. 90212783

Signe_Sannem_Lund.png


 

 

Signe Sannem Lund, prosjektrådgiver

signe.sannem.lund@musikk.no | Tlf. 41665610

 


Kontaktpersoner i Syngende barnehage:

Musikk fra livets begynnelse er operatør for programmet Syngende barnehage. 

Bodvild_Solheim.jpg
unn_roaldsøy.jpg

 

Bodvild Solheim, daglig leder

bodvild.solheim@musikk.no | Tlf. 51 84 66 55

 

 

 

Unn Leyser Roaldsøy, styreleder

unn@skalamusikk.no | Tlf. 92020716


Kontaktpersoner i Syngende skole:

Musikk i skolen er operatør for programmet Syngende skole. 

BT2B0010.jpg
BT2B9966.jpg
BT2B0068.jpg
Tone_Ophus.jpg

Ulrika Bergroth-Plur, daglig leder

ulrika.bergroth-plur@musikk.no

 

 

 

Dang Pham, fagkonsulent

dang.pham@musikk.no

 

 

 

Kristin Fonnes, fagkonsulent

kristin.fonnes@musikk.no

 

 

Tone Ophus, fagkonsulent

tone.ophus@musikk.no


Kontaktpersoner i Sang i eldreomsorgen:

Folkeakademienes landsforbund er operatør for programmet Sand i eldreomsorgen. 

Kristi_Stedje_2.jpg
Silje_Worquenesh_Østby_Kleiven.jpg
Runa_Vethal_Stølen.jpg
Paal_Djuve.jpg
Leif_Lillejordet.png

 

Kristi Stedje, prosjektleder og faglig ansvarlig

Epost:  stedje@folkeakademiet.no 41209857

 

 

Silje Worquenesh Østby Kleiven, midlertidig prosjektleder

Epost: silje@folkeakademiet.no  | Tlf. 93888649

 

 

Runa Vethal Stølen, prosjektmedarbeider

Epost: runa@folkeakademiet.no  | Tlf. 93448490

 

 

Pål Djuve, Generalsekretær Folkeakademienes landsforbund

Epost: runa@folkeakademiet.no  | Tlf. 93642263

 

 

 

Leif Lillejordet, prosjektmedabeider i Akershus musikkråd

Epost: leif.lillejordet@musikk.no | Tlf. 46502205

 


Besøksadresse, Krafttak for sang:

 

 

Kontaktskjema: